Hubertus w 11 Pułku Ułanów Legionowych

Dnia 17 października 2015 r. odbył się tradycyjny hubertus w „Naszej Stajni u Kozaka” zorganizowany przez Stowarzyszenie im. 2 Szwadronu 11 Pułku Ułanów Legionowych. W dorocznej gonitwie i towarzyskim spotkaniu ułanów wzięli udział także nasi przedstawiciele – Łukasz Zadykowicz i Ula Siłkowska.

Dzień hubertusa zaczął od zawodów w crossie. Mimo toru i trudnych przeszkód dla koni i jeźdźców, wszyscy uczestnicy przejechali tor szczęśliwie, 1 miejsce zdobył „Stiven” z Radzymina.

Po zawodach odbyła się tradycyjna gonitwa. „Lis” wach. Bielec uciekał podwójnie, a zwycięstwo gonitwy przysługuje Jarkowi Żmudzie oraz Pawłowi Kozakiewiczowi z 201 Ochotniczego Pułku Szwoleżerów.

Z zaproszenia kolegów z 2 szwadronu 11 Pułku Ułanów Legionowych skorzystały delegacje z : 201 Ochotniczego Pułku Szwoleżerów,1 Pułku Ułanów Krechowieckich (1 Szw. Kobyłka, 3 Szw. Białystok) ,5 Pułku Ułanów Zasławskich i 10 Pułku Ułanów Litewskich.

W przerwach prezentowali się trębacze – Arkadiusz Ziókowski z 2 szwadronu 11 Pułku Ułanów Legionowych i nasz dowódca sekcji trębaczy – Łukasz. Nam bardziej podoba się nasz trębacz. Gratulujemy Łukaszowi pomysłu i „zaparcia” w odtwarzaniu sylwetki trębacza naszego pułku. 

Więcej zdjęć >>